DS-T050BWSWA-02
1000 cd/㎡ Brightness 5.0 inch Sunlight-Readable IPS TFT-LCD display
Production State
In Production
Stock Quantity
100 PCS
Inquiry Now
DS-T050BWSWA-02
Item Contents Unit
LCD Type TFT
Display color 16.7M
Viewing Direction ALL O'Clock
Operating temperature -30~+80
Storage temperature -30~+80
Module size 5 inch
Active Area(W×H) 108×64.8 mm
Number of Dots 800×480 dots
Controller ST7265
Power Supply Voltage 3.3 V
Outline Dimensions 120.70×75.80×2.85 mm